FIA ERČ partneri:
Seko mums:
FIA ERČ 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | POLIJA | ČEHIJA | ITĀLIJA | LATVIJA
Jaunumi
Rally Liepāja noslēgs 2018. gada FIA Eiropas rallija čempionāta sezonu
28.11.2017

Liepāja, Latvija
2017. gada 28. novembris

2018. gada FIA Eiropas rallija čempionāta sezona sāksies ar Azores Airlines Rallye no 22. līdz 24. martam, bet noslēgsies Latvijā, kad no 12. līdz 14. oktobrim notiks Rally Liepāja. Nākamā gada ERČ kalendārā kopā plānoti astoņi posmi – pa četriem asfalta un grunts rallijiem.

Kajetanowicz / Baran @ Rally Liepāja 2017 ©FIAERC.com

Rally Islas Canarias, kā ierasts, notiks no 3. līdz 5. maijam un šis asfalta seguma rallijs būs sezonas otrais posms. Rally Liepāja notiks par nedēļu vēlāk nekā 2017. gadā, nodrošinot, ka tā norise nepārklāsies ar FIA pasaules rallija čempionāta posmu. Pēc veiksmīgi noorganizētā 2017. gada sezonas noslēguma, kur tieši Rally Liepāja ietvaros tika izcīnīti pieci FIA Eiropas čempionu tituli, Latvijas posms būs noslēdzošais posms arī 2018. gada sezonas kalendārā. Pilns ERČ kalendārs tiks publiskots pēc 6. decembrī Parīzē paredzētās FIA pasaules motoru sporta padomes tikšanās.

Žans-Baptiste Lejs, ERČ koordinators: “Esam priecīgi paziņot pirmās 2018. gada ERČ kalendāra aprises, un ar nepacietību gaidām iespēju izziņot arī pārējo posmu norises laiku. Sezonas atklāšana Azoru salās martā šogad izdevās lieliski, tāpēc būsim priecīgi tikpat iespaidīgā veidā sākt arī nākamo ERČ sezonu. Esam ļoti priecīgi arī par to, ka tieši ar Rally Liepāja varēsim noslēgt aizraujošo, nu jau sešdesmit sesto, ERČ sezonu!”

Raimonds Strokšs, RA Events direktors: “Sarīkot noslēdzošo Eiropas čempionāta posmu ir liels gods, un tanī pat laikā arī liela atbildība, jo izšķiroties jaunajam čempiontitula īpašniekam, katrai mazākajai niansei tiek pievērsta īpaša uzmanība. Vienlaicīgi, sarīkojot nevainojamas sacensības, tā būs lieliska iespēja Latvijas simtgades svinību laikā ļaut mūsu valsts un Liepājas pilsētas vārdam izskanēt vēl skaļāk!”

Sesks / Mālnieks @ Rally Liepāja 2017 ©FIAERC.com

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja 2017. gadā bija iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedza Latvijas valsts un rallija pilsēta Liepāja. Paldies sponsoriem Neste un Optibet Sporta Bārs. Sadarbības partnerim LDz Cargo. Oficiālā auto piegādātājam Autobrava un atbalstītājiem Baltijas Helikopters, Castrol, Canon IB Serviss Rīga, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas SEZ, NPK Expert, Ramirent un SweCon. Informatīvo atbalstu nodrošināja ziņu medijs DELFI, rallija radio Kurzemes Radio, kā arī Go4Speed un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Dardedze, Esi Draugs, FN Serviss, Jānis Pūce, Liepājas Datoru Centrs, Maksikoms, N&J, Red Bull, SignTech, SidusNet, Sixt, Sportland, Törley, Venden. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu federācijai. Rally Liepāja rīkoja RA EVENTS un Ātruma festivāls Kurzeme, ar atbalstu, ko sniedza Durbes novada dome, Aizputes novada dome un Priekules novada pašvaldība.