FIA ERČ partneri:
Seko mums:
FIA ERČ 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | POLIJA | ČEHIJA | ITĀLIJA | LATVIJA
Jaunumi
Sirmača ekipāža atsauc dalību Rally Liepāja
04.10.2017

2017. gada 4. oktobris

Jau šajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. oktobrim Liepāja un tās apkārtnē varēs vērot FIA Eiropas Rallija čempionāta (ERC) noslēdzošo posmu Rally Liepāja. Diemžēl, dalību rallijā šodien atsauca aizvadītā gada Rally Liepāja uzvarētāji un 2016. gada ERC sezonas bronzas medaļas ieguvēji Ralfs Sirmacis / Artūrs Šimins.

Vairākkārtējais Latvijas rallija čempions Ralfs Sirmacis oficiālajā rallija preses konferencē sniedza komentārus, ka uz Liepāju dosies pēc uzvaras. Taču šodien, 4.oktobrī ekipāža ir atsaukusi dalību no rallija.

©FIAERC.com

“Šo tik sarežģīto lēmumu pieņēmām kopā kā ekipāža gan ar ģenerālsponsoru, gan mūsu menedžeriem no Somijas V&V Sport Management. Atskatoties uz aizvadīto sezonu, esam strādājuši pie nākamā soļa mūsu karjeras attīstībā un ieturējuši pauzi no dalības sacensībās lielāka mērķa labad,” komentē Artūrs Šimins.

“Nepiedalīties mājas sacensībās ir šī gada grūtākais lēmums, taču, skatoties uz nākošo sezonu, tas mums šķiet vispareizākais. Finanses, kuras bija paredzētas Rally Liepāja, novirzīsim nopietnam treniņu procesam, lai mūsu fani, sponsori un ģimenes varētu vērot mūsu startu WRC2 (pasaules Rallija čempionātā). Taču mēs viennozīmīgi vēlamies izteikt pateicību visai SRT komandai, sponsoriem, ģimenēm un atbalstītājiem, kas mums ir ticējuši un joprojām tur par mums īkšķus jebkurās situācijās,” pabeidz Šimins.

Ralfs Sirmacis: “Tas bija grūts lēmums, tāpēc līdz pat pēdējam brīdim tika pārdomāti vairāki rīcības plāni. Diemžēl, lai arī cik smagi tas būtu, kādreiz nākas no kaut kā atteikties, lai nākotnē varētu sasniegt vēl vairāk. Taču vēlu veiksmi visiem sportistiem! Rally Liepāja noteikti nav vieglas sacensības, tāpēc sportistiem būs vajadzīga izturība un arī meistarība, lai veiksmīgi sasniegtu finišu.”

Sports Racing Technologies vadītājs Ģirts Krūzmanis: “Šādu ekipāžas soli komanda nebija gaidījusi, jāatzīst, tas man bija nepatīkams lēmums. Bijām ieguldījuši nopietnu darbu, mašīna ir sagatavota startam augstākajā līmenī, sagaidījām jaunas, skaistas uzvaras. Taču respektēju ekipāžas izvēli, jo, protams, saprotu, ka dažkārt nākas pieņemt grūtus lēmumus augstāku mērķu vārdā, un vēlu puišiem veiksmi iecerētā īstenošanā. Lai vai kā, nedēļas nogalē sagaidām aizraujošas sacensības un veltīsim visus savus spēkus un resursus Nikolaja un Olivera startam! Tiekamies Liepājā!”