FIA ERČ partneri:
Seko mums:
FIA ERČ 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | POLIJA | ČEHIJA | ITĀLIJA | LATVIJA
Jaunumi
Peugeot Rally Academy atgriežas FIA Eiropas rallija čempionātā
13.02.2017

2017. gada 13. februāris

*Pepe Lopess un Hose Suarezs cīnīsies ERC Junior U28 čempionātā

*208 Rally Cup līderis sezonas vidū saņems iespēju pievienoties ERC Junior Experience programmai

*Nākotnē: 208 Rally Cup čempions balvā saņems dalību 2018. gada FIA Eiropas rallija čempionātā

Šodien par atgriešanos FIA Eiropas rallija čempionātā paziņoja Peugeot Rally Academy, kas 2017. gada ERČ Junior U28 čempionātā startēs ar divām 208 T16 R5 klases automašīnām.

Peugeot Rally Academy ©FIAERC.COM

21 gadu vecais Pepe Lopess piedalīsies ERC Junior U28 čempionātā, kas ir viņa balva par uzvaru pērn Francijā notikušajā 208 Rally Cup. Arī 26 gadus vecais spānis Hose Suarezs šogad turpinās sadarbību ar Peugeot Rally Academy un startēs ERC Junior U28 čempionātā. Abi piloti sacentīsies ar Peugeot 208T16 R5 klases automašīnām.

Žans-Batiste Lē, ERČ koordinators: “Esam patiesi priecīgi redzēt Peugeot Rally Academy atgriešanos ERČ, un divu jauno talantu, Pepes Lopesa un Hose Suareza, pievienošanos čempionātam. ERČ ir ideālā vide, kur braucējiem uzkrāt un attīstīt savas prasmes pirms uzsākt dalību pasaules rallija čempionātā. Tieši ši iemesla dēļ, ERČ Junior U28 čempions balvā saņems iespēju startēt kādā no 2018. gada pasaules rallija čempionāta posmiem Eiropā ar 2016. gada specifikācijas WRC klases automašīnu. Ir lieliski dzirdēt arī to, ka sezonas gaitā ERC Junior Experience programmai pievienosies vadošais 208 Rally Cup braucējs!”

Peugeot Rally Academy saistība ar ERČ aizsākās 2013. gadā, un kopš tā laika komanda ir spēlējusi būtisku lomu karjeru attīstībā vairākiem jaunajiem rallija talantiem, tai skaitā Kevinam Abbringam, Kreigam Brīnam un Stefenam Lefevram.

Bruno Famins, Peugeot Sport vadītājs: “Esam priecīgi sadarboties ar Eurosport un apstiprināt ka Peugeot Rally Academy 2017. gada programmā galvenais fokuss būs uz ERČ. Mēs apkalposim automašīnas diviem ļoti talantīgiem spāņiem – Hosē Suarezam un Pepe Lopesam. Mūsu mērķis ir dot viņiem iespēju iekrāt pieredzi un paaugstināt profesionalitāti neizdarot uz viņiem papildu spiedienu. Viņi abi brauks ar Peugeot 208 T16, kas ir mūsu rūpnīcas sporta auto flagmanis, tāpēc šī būs laba iespēja parādīt 2017. gada specifikācijas automašīnas uzticamību un konkurētspēju.”

Papildu tam, šī gada 208 Rally Cup uzvarētājs saņems pilnībā apmaksātu dalību 2018. gada ERČ, dodot kādam jaunajam talantam iespēju demonstrēt savas spējas spēcīgā starptautiskā rallija čempionātā.

ERČ sezonu atklās grants rallijs Azores Airlines Rallye, kas notiks no 30. marta līdz 1. aprīlim. Čempionāts noslēgsies ar Rally Liepāja Latvijā, no 6. līdz 8. oktobrim.

 ©FIAERC.COM