FIA ERČ partneri:
Seko mums:
FIA ERČ 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | POLIJA | ČEHIJA | ITĀLIJA | LATVIJA
Jaunumi
Sports Racing Technologies ar trim ekipāžām piedalīsies FIA Eiropas rallija čempionātā
08.02.2017

2017. gada 8. februāris

*Sirmacis meklē atbalstu, lai paplašinātu savu dalību FIA Eiropas rallija čempionātā ar Škoda Fabia R5

*Sports Racing Technologies cīnīsies FIA Eiropas rallija čempionāta komandu ieskaitē

*Grjazins veiks pilnu ERČ Junior U28 sezonu, bet Jēts piedalīsies atsevišķos posmos

Sports Racing Technologies ©FIAERC.COM

Viena no vadošajām Latvijas autosporta komandām, Sports Racing Technologies (SRT), ar trim Škoda Fabia R5 automašīnām piedalīsies šī gada FIA Eiropas rallija čempionātā (ERČ). Pēc Ralfa Sirmača uzvarām Grieķijā, Igaunijā un Liepājā, SRT apstiprinājusi, ka jaunā latviešu zvaigzne būs komandas sastāvā, kopā ar deviņpadsmit gadus veco krievu braucēju Nikolaju Grjazinu un igauni Raulu Jētsu.

Sirmacis piedalīsies sezonas pirmajā posmā Azoru salās no 30. marta līdz 1. aprīlim, kā arī Latvijā notiekošajā posmā Rally Liepāja no 6. līdz 8. oktobrim. Sirmacis reģistrējies ERC Junior U28 čempionātam, kura uzvarētājs saņems iespēju 2018. gadā startēt vienā Eiropā notiekošā FIA pasaules rallija čempionāta posmā ar 2016. gada specifikācijas WRC auto. Divdesmit divus gadus vecajam braucējam gan nepieciešams papildu finansiāls atbalsts, lai varētu cīnīties par uzvaru kopvērtējumā, kurā tiks ieskaitīti četri labākie rezultāti no sešiem.

Grjazins 2016. gadā ar Peugeot 208 R2 veica sešus ERČ posmus pirms pārsēšanās uz Fabia R5 sezonas pēdējā posmā Kiprā. Grjazins 2017. gada sezonā startēs visos astoņos ERČ posmos, tajā arī skaitā arī visos sešos ERC Junior U28 čempionāta rallijos, turpinot savu straujo karjeras attīstību.

SRT komandas vadītājs Džo Labuckas, kura komanda cīnīsies par uzvaru jaunajā ERČ komandu ieskaitē: „Esam priecīgi turpināt dalību Eiropas čempionātā, kas mūsu komandai devis lielisku platformu demonstrēt savas zināšanas un spējas ārvalstu mērogā. 2016. gadā sasniegtie rezultāti ir pierādījums mūsu spējām un sev izvirzītajiem augstajiem standartiem!”

ERČ koordinators Žans-Batists Lē: „Lieliski, ka SRT turpina dalību ERČ ar spēcīgu dalībnieku sastāvu, ieskaitot divus no šī sporta veida daudzsološākajiem jaunajiem braucējiem - Ralfu Sirmaci un Nikolaju Grjazinu. SRT ir ļoti profesionāla komanda ar labu reputāciju un apņemšanos palīdzēt jauno braucēju karjeras izaugsmē. Strādāt ar viņiem ir lieliski, un viņi ir liela vērtība ERČ!”

©FIAERC.COM